• VRAPÇİŞTE ŞUBESİ

    Belediye Başkan Adayımız olan Vrapçişte’de TDP – RDK ortak mitingi düzenlendi. Kalabalık sayıda Vrapçişteli halkın katıldığı coşkulu mitingte; Belediye Başkan adayı Yusuf Hasan’ın tanıtımı yapılmıştır

  • TDP Üsküp Şubesi

    Genel Başkan Dr. Kenan Hasip ve heyeti, TDP Üsküp Şubesi’nin Üsküp Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Kotse Trayanovski’ye destek amacı ile düzenledikleri toplantıya katıldılar.

TDP'NİN ADAYLARI BELLİ OLDU

TDP, yerel seçimlerde 13 Belediye`de VMRO-DPMNE koalisyonuyla meclis üyesi çıkartmaya çalışacağı gibi, 14 Belediyede ise kendi listeleriyle yarışa katılacak.

Gostivar ve Vrapçişte'de ise Rufi Osmani'nin Demokratik Diriliş Partisiyle koalisyon kararı alındı.

Türk Demokratik Partisi Genel Sekreteri ve Seçim Kurmay Başkanı Enver Hüseyin, dün partinin gerçekleştirdiği Merkez Meclis Toplantısında alınan kararları basın toplantısıyla duyurdu.

TDP, yerel seçimlerde 13 Belediyede VMRO-DPMNE koalisyonuyla meclis üyesi çıkartmaya çalışacağı gibi, 14 Belediyede ise kendi listeleriyle yarışa katılacak.

Gostivar ve Vrapçişte'de ise Rufi Osmani'nin Demokratik Diriliş Partisiyle koalisyon kararı alındı.

TDP'nin önümüzdeki yerel seçimlerde..

Belediye Başkan adayları şunlar:

  • Merkez Jupa Belediyesi - Ariyan İbrahim
  • Plasnitsa Belediyesi - Enver Saidovski
  • Vrapçişte Belediyesi - Yusuf Hasan

Partinin kendi listeleriyle çıkacağı belediye meclis adayları ise şunlar:

  • Merkez Jupa - Lavdurim Vejseloski (VMRO-DPMNE'ye garantili yer verilecek)
  • Planistsa - Enver Nurevski (VMRO-DPMNE'ye garantili yer verilecek)
  • Gostivar - Seyhan Kerala
  • Vrapçişte - Recepali Parlar
  • Tearçe - Beycan İlyas
  • Kalkandelen - Erkan Ali
  • Çair - Süleyman Baki
  • Studeniçan - Erhan Baki
  • Radoviş - Enis Omerov
  • Konçe - Mehmet Abdurrahmanov
  • Karbintsi - Mümin Süleymanov
  • Vasilevo - Bülent İsinov
  • Butel - Erhan Hüseyin
  • Debre - Ayredin Kamiloski
  • Dolneni - Sunail Durmişoski

VMRO-DPMNE ile ortak listelerdeki belediye meclis üyesi adayları ise şu şekilde sıralandı:

  • Üsküp Belediyesi - Gönül Bayraktar (Listedeki yeri 10. sıra)
  • Mavrova-Rostuşa Belediyesi - Rifat Selimi (Listedeki yeri 3. sıra)
  • Ohri Belediyesi - İlat İbrahim (Listedeki yeri 9. sıra)
  • Resne Belediyesi - Cemal Mehmed (Listedeki yeri 4. sıra)
  • Manastır Belediyesi - İsa İbiş (Listedeki yeri 15. sıra)
  • İştip Belediyesi - İbrahim Asanov (Listedeki yeri 15. sıra)
  • Valandova Belediyesi - Şaban Mustafov (Listedeki yeri 6. sıra)
  • Demirkapı Belediyesi - Ercan Kopov (Listedeki yeri 4. sıra)
  • Pehçevo Belediyesi - Deniz Şamkarov (Listedeki yeri 4. sıra)
  • Doyran Belediyesi - Erdal İdrizov (Listedeki yeri 4. sıra)
  • Köprülü Belediyesi - Besim Ahmedov (Listedeki yeri 8. sıra)
  • Vinitsa Belediyesi - Şenay Ahmedova (Listedeki yeri 14 ve 15. sıra)

FİNANS RAPORLARI

Duyurular

YÖNETİCİLER

MTDP Twitter